Kapcsolatok

4400, Nyíregyháza Tünde u. 20.
Tel.: 00 36 42 430 108
00 36 42 432 306
Fax: 00 36 42 596 334
Nyitva tartás: H-P: 7:30-16:00
Szezonban (04.01-től 06.30-ig) : H-P 7:30-16:00, SZ: 8:00-12:00


Titkárság:

Harcsa Anita
111-es mellék
titkarsag@kemoker.hu

Számlázás:

Vegyes üzletág, vetőmag
Mándi Mariann
122-es mellék
00 36 30 304 7558
m.mariann@kemoker.hu

Műtrágya, növényvédőszer:
Szabóné Lászlóné Klári
116-os mellék
00 36 30 907 2570
szabone.klari@kemoker.hu

Növényvédőszer:
Tar Nikoletta
115-ös mellék
00 36 30 356 8508
tar.nikolett@kemoker.hu

Pénzügy:
00 36 30 355 1401

Kecskemétiné Andrea
129 mellék
00 36 30 355 1401
k.andrea@kemoker.hu

Marinkáné Radics Timea
128 mellék
00 36 30 355 1401
timi@kemoker.hu

Logisztika:
Medvés Odett
114-es mellék
00 36 30 382 7879
m.odett@kemoker.hu

Raktár:
Boros Tibor
119-es mellék

Mérlegelés, mérlegház:
Kiss Gábor
00 36 30 206 4241
kemokergabi@icloud.com

Területi képviselőink:

Kelet-Szabolcs, Dél-Szabolcs és Hajdú:
Kozma Péter
00 36 30 474 9430
p.kozma@me.com

Kelet- Szabolcs (Mátészalka, Fehérgyarmat és környéke)
Paragh László
00 36 30 884 6416
parraghlaszlo@icloud.com

Észak-Közép Szabolcs (Nyírtass, Ibrány és környéke)
Fekete András
00 36 30 426 0792
fekete.a@me.com

Kelet-Nyugat Szabolcs (Nyíregyháza –Fehérgyarmat és környéke)
Palitz Tibor
00 36 30 692 5628
palitz.t@icloud.com

Borsod:
Kaczur András
00 36 30 263 55 08
a.kaczur@me.com